Các chi nhánh Lẩu Phan Hà Nội? Review Vì sao lẩu Phan hot đến vậy?

Rate this post

Hot Pot Phan – Shkoni nëpër Hanoi për të gjetur një restorant me tenxhere të nxehtë për të sjellë një hapësirë ​​komode për vaktin tuaj ose familjen tuaj. Sidomos në pasditen e vonë të dimrit, nuk ka asgjë më të lumtur se kur ulemi pranë tenxheres së nxehtë që zien me të dashurit tanë. Dhe Lau Phan – marka e famshme australiane e shuplakës së viçit në Hanoi nuk do t’ju zhgënjejë. Le të zbulojmë pse kjo markë është kaq e njohur me Diachiamthuc.vn!

Hot Pot Phan

Hot Pot Phan

Zbuloni markën jashtëzakonisht të nxehtë të Hot Pot Phan në qytetin Ho Chi Minh. Hanoi

Nëse ecni aksidentalisht nëpër rrugët e Hanoi-t, shihni aksidentalisht më shumë se dy restorante hotpot të quajtur Lau Phan, menjëherë mendoni se ky është një zinxhir restorantesh të specializuar në hotpot. Epo atëherë urime ky është mendimi i duhur! Restoranti shërben tenxhere të nxehtë për të gjithë darkuesit, nga studentët deri te familjet e moshës së mesme ose të zgjeruar. Me një menu të larmishme dhe shërbim të përkushtuar. Kjo markë është kthyer në një destinacion të preferuar për shumë njerëz. Pra, ndiqni Diachiamthuc.vn për të mësuar rreth sistemit të restoranteve Hot Pot Phan Ja çfarë është kaq e veçantë dhe interesante!

Zbuloni markën jashtëzakonisht të nxehtë të Hot Pot Phan

Zbuloni markën jashtëzakonisht të nxehtë të Hot Pot Phan

>>>HOT: KËSHILLAJTJA Top #12 dyqanet e paneve në Hanoi që mijëra njerëz i duan

1. Phan hot pot – zgjedhja numër një për ju

Nëse keni qenë në Hanoi mjaft gjatë, do të shihni se sa i pjekur është Phan. Fillimisht, ishte vetëm një restorant i vogël i vendosur në cep të rrugës Dao Duy Anh, i cili u lançua në gusht 2016. Duke përjetuar ulje-ngritje me strategjinë e tij të biznesit: respektimi i vlerësimit të klientit, origjina e produktit është e rëndësishme, Lau Phan sot është zhvilluar në një sistem restorantesh të markës. Me gjithsej 10 restorante, duke përfshirë 9 degë në Hanoi dhe 1 degë në Hai Phong.

Phan Hot Pot - zgjedhja numër një për ju

Phan Hot Pot – zgjedhja numër një për ju

Hapësirë ​​në restorantin Lau Phan

Hapësira dhe dizajni në restorantin Lau Phan ju bëjnë gjithashtu të admironi. Me zgjedhjen kryesore të ngjyrës së portokallisë, Lau Phan dëshiron të sjellë një mesazh komoditeti, duke u përcjellë klientëve të saj gëzim, lumturi, energji dhe optimizëm. Tenxherja e nxehtë duhet të “digjet” me një shpërthim shije, pasdite të dimrit, të shkosh në dyqan do të thotë të ndalosh së shpërndari dimrin, të heqësh pallton e ftohtë, ndjehet mirë.

Hapësirë ​​në restorant

Hapësirë ​​në restorant

Në të njëjtën kohë, kjo ngjyrë sjell edhe rininë, dinamizmin dhe elegancën në stilin e rrugës. Dyqani është i pajisur me një sistem shkarkimi tymi, kështu që ju nuk duhet të shqetësoheni për erën e ushqimit, duke i shtuar një shije të shijshme ushqimit tuaj. Duke ardhur për të shijuar ushqimin këtu, do t’ju bëjnë menjëherë përshtypje pjatat e përgatitura në mënyrë të shijshme, mes freskisë dhe ngjyrave që bien në sy të çdo perimeje. E veçanta është përpunimi i shkëlqyer nga shefat e kuzhinës, origjina e garantuar dhe dekorimi që bie në sy, ndaj çdo pjatë mund të vlerësohet për cilësinë e saj.

Stafi në Lau Phan

Stafi në Lau Phan

Një tjetër pikë plus e restorantit është shërbimi i kujdesit ndaj klientit me një staf, të ri, dinamik, me qëndrim të ngrohtë, të shoqërueshëm dhe të sjellshëm për të sjellë kënaqësi tek klientët. Çfarëdo vakti që ju nevojitet, thjesht telefononi stafin e restorantit dhe ata do të përgjigjen menjëherë.

Tham Khảo Thêm:  Bật / Tắt Snap Windows để tối đa hóa trải nghiệm của Windows 10

2. Menuja dhe politika

Menuja në Lau Phan do t’ju befasojë. Këtu do të jeni të llastuar për zgjedhjen e pjatave tipike, të marinuara sipas recetave të veçanta. Ka edhe gatime të panumërta që duhet t’i provoni patjetër: tendin viçi australian, misër viçi, misër super i ëmbël, patate e ëmbël me fshikëz, patate e mbuluar me djathë, taro, kërpudha sintetike, kimchi speciale. Çdo restorant do të ketë sekretin e tij, recetën e tij për të krijuar tërheqje me mysafirët e tij. Por në Lau Phan, shija sekrete krijohet nga ju përmes mënyrës se si zgjidhni dhe përzieni përbërësit për të zhytur tenxheren e nxehtë!

Menu

Menu

Në restorant shërbejnë shije tenxhere të nxehta: tenxhere pikante kimchi, tenxhere e nxehtë tajlandeze, tenxhere e nxehtë me uthull molle, tenxhere e keqe e thartë, tenxhere e nxehtë me kërpudha vegjetariane, shije shumë tipike tenxhere të nxehta që mbajnë aromën e Ha Thanh të vjetër. Dëgjo, tashmë dëshiron ta shijosh, apo jo? Hajde, le të zhysim disa perime dhe mish këtu. Këtu janë kombinimet që ju të zgjidhni lehtësisht çmimin e duhur për çdo çmim!

Kombinimi 99K CZK

Combo 99k do t’ju sjellë një tenxhere të shijshme të nxehtë me 10 pjata:

 • Tharkë viçi australian
 • Patate të mbuluara me djathë
 • Misër derri
 • Dumplings të skuqura
 • Lëkura tofu
 • Perime jeshile
 • lëkundëse
 • Tofu
 • Rrotulla të mishit të misrit
 • Petë
Kombinimi 99K CZK

Kombinimi 99K CZK

Vetëm 99 mijë por ju keni gjithashtu një tenxhere të mrekullueshme të nxehtë, apo jo, plot me mish dhe perime, gatime anësore të mjaftueshme për t’u qetësuar me miqtë.

Kombinimi 159k

Tjetra është kombinimi 159k nuk do të ketë asgjë, le t’i hedhim një sy pjatave më poshtë, kini kujdes të mos mahniteni:

 • Muskujt e viçit
 • Kovë viçi
 • Zemra e derrit
 • Brinjë kërc derri
 • Kërc pule
 • Kofshët e pulës
 • Rrotulla viçi me djathë
 • Tofu i freskët
 • Tofu e skuqur
Kombinimi 159k

Kombinimi 159k

 • Sallam djathi
 • Zhurma e viçit
 • Sallat pule
 • Sallatë me vezë me gaforre me alga deti
 • Tortë me oriz me djathë
 • Petë me djathë
 • Pulë e skuqur Hunan
 • Dumplings Hong Kong
 • Spageti me pule
 • Petë me vezë
 • Ëmbëlsirë: Akullore, kos me perla

Mjaft për t’ju bërë të ndiheni të ngopur! Është plot nga ëmbëlsirat, snacks deri te pjatat kryesore, e duhura për një vakt familjar, apo jo! Le të kemi mundësinë të hamë të gjithë së bashku Phan tenxhere të nxehtë!

Kombinimi 199 mijë

Kombinimi i fundit me çmimin 199 mijë do të jetë një shtesë edhe më e plotë, veçanërisht për ata që kanë shije për ushqime të freskëta deti me:

 • Mish i butë premium
 • Fileto salmon
 • Karkaleca
 • Mjekër kallamar
 • Oktapod
 • Tofu me djathë
 • Shkop gaforre
 • Kallamar
 • Djem të bardhë

Një tenxhere e nxehtë është kaq e ëmbël, kaq e shijshme, aq e ftohtë kur ka më shumë ushqime të freskëta deti, apo jo?

Kombinimi 199 mijë

Kombinimi 199 mijë

Përveç kombinimit tërheqës si më sipër, phan hot pot ka gjithashtu politikën e vet të pagesave që ju ta shijoni. Kur të shkarkoni aplikacionin e prenotimit dhe pagesës së tavolinave të Lau Phan të quajtur “Phan Express”, do t’ju jepen menjëherë 100 mijë për herë të parë që paguani faturën tuaj këtu, së bashku me pikët për dhuratat e gjuetisë dhe shkëmbimin e kuponëve super tërheqës. Përveç kësaj, përmes aplikacionit të mësipërm, mund të rezervoni një tavolinë dhe madje të ndryshoni kohën dhe vendndodhjen. Në përgjithësi, ju ia lini gjithçka Lau Phan-it, puna juaj është vetëm të vini dhe të shijoni!

Tham Khảo Thêm:  Cách phát trực tuyến Blu-ray chất lượng từ Sony Bravia Core

3. Është ekskluzivitet Phan Hotpot?

Siç u prezantua fillimisht sot, Lau Phan ka 10 degë dhe restorante të përhapura në të gjithë rrethet e brendshme të kryeqytetit dhe po zhvendoset në Hai Phong. Ju pyesni veten me një sistem restorantesh të tillë nëse Lau Phan është ekskluzivitet, të ngrënit në çdo degë do të jetë ndryshe. Se nuk keni pse të shqetësoheni, sepse në Lau Phan nuk ka asnjë degë ekskluziviteti, deri më tani degët ende menaxhohen dhe operohen nga ekipi i biznesit të Hotpot Phan.

Franchising

Franchising

4. Lista aktuale e degëve

Degët aktuale përfshijnë:

Phan Dao Duy Anh Hot Pot

 • Adresa: Nr. 7 Dao Duy Anh, Dong Da, Hanoi

Tenxhere e nxehtë Phan Nguyen Van Cu

 • Adresa: 485 Nguyen Van Cu, Long Bien, Hanoi

Tenxhere e nxehtë Phan Thai Ha

 • Adresa: Nr. 34, rrugica 3, rrugica 131 Thai Ha, Dong Da, Hanoi
Lista e degëve aktuale

Lista e degëve aktuale

Tenxhere e nxehtë Phan Moncity

 • Adresa: TT01-04 MonCity, Lane 4 Ham Nghi, My Dinh 2, Tu Liem, Hanoi (ose Lane 6 Nguyen Co Thach, Tu Liem, Hanoi)

Phan Hoang Quoc Viet Hot Pot

 • Adresa: BT 24, Nghia Do zona e re urbane, korsia 106 Hoang Quoc Viet, Bac Tu Liem, Hanoi

Hotpot Hai Phong Phan

 • Adresa: Shtëpia 21, Rruga Lot 8A4 Le Hong Phong, Dong Khe Ward, Ngo Quyen District, Hai Phong City

Tenxhere e nxehtë Phan Thuong Dinh

 • Adresa: Nr. 278 Thuong Dinh, rrethi Thanh Xuan, Hanoi.
Degët aktuale

Degët aktuale

Phan Lang Ha Hot Pot

 • Adresa: Nr. 16, korsia 59 Lang Ha, Hanoi

Hotpot Phan Phung Khoang

 • Adresa: Nr. 21-24, korsia 67 Phung Khoang, Distrikti Nam Tu Liem, Hanoi

Tenxhere e nxehtë Phan Giai Phong

 • Adresa: Nr. 989 Giai Phong, Hai Ba Trung District, Hanoi.

Këto janë adresat e detajuara të Hot Pot Phan të cilave mund t’i referoheni, shikoni se cila adresë është e përshtatshme për çdo rast, shkoni me miqtë dhe të afërmit tuaj në Lau Phan për t’u shijuar!

>>> SHIH GJITHASHTU: THYES TOP #20 Restoranti i mëngjesit në Hanoi tingëllon mall

5. Phan Hot Pot – Rekrutimi

Me një zinxhir kaq të gjerë furnizimi restorantesh, Lau Phan gjithmonë ka nevojë të rekrutojë staf profesional si me kohë të plotë ashtu edhe me kohë të pjesshme për të qenë në gjendje t’u shërbejë më së miri klientëve të tij. Për shkak të natyrës së punës, shumica e degëve të Lau Phan kanë nevoja të rregullta rekrutimi. Pra, nëse dëshironi të bëheni anëtar i familjes Lau Phan, mund t’i referoheni informacionit më poshtë në lidhje me ndërrimet tuaja për të aplikuar në përputhje me rrethanat.

Rekrutimi

Rekrutimi

Orari i punës me turne:

 • Me kohë të plotë: duke përfshirë turnin e ndërprerë nga ora 9.30 deri në 14.00 ose nga ora 17.00 deri në 23.00; Ndërrimi i drejtpërdrejtë nga ora 8:30 deri në 17:00 ose nga ora 14:30 deri në 14:00.
 • Part Time: përfshin dy turne nga 9:30 e mëngjesit deri në 14:00 ose nga ora 5:30 e mëngjesit deri në 14:00.

Me degët e përmendura më parë, shpresoj se mund të organizoni të aplikoni në një degë që është më e përshtatshme dhe më e përshtatshme për ju. Familja Lau Phan ju mirëpret gjithmonë!

6. Përvoja e të ngrënit të nxehtësisë është super e dobishme në Hotpot Phan

Me një sistem restorantesh që mbulojnë të gjithë Hanoi, ndonjëherë tavolinat rezervohen mjaft herët. Nëse jeni të sigurt se do të mbërrini pa pritur, ju lutemi rezervoni një tavolinë paraprakisht. Ju mund të rezervoni në mënyrë aktive orarin tuaj në aplikacionin Phan Express, referojuni informacionit të mësipërm ose mund të kontaktoni linjën telefonike 19002808.

Përvoja për të ngrënë tenxhere të nxehtë

Përvoja për të ngrënë tenxhere të nxehtë

Gjëja e dytë është, ju duhet të provoni kombinimin 159k të kombinuar me një tenxhere të vërtetë tajlandeze që është e patëmetë. Shija e tenxheres së nxehtë tajlandeze është e thartë dhe pikante, e zhytur me mish viçi, e ëmbël dhe e butë. Tenxherja e nxehtë është e nxehtë, aromatike, e pasur, kuintesenca e tenxheres së nxehtë nga enët e zhytjes sjell vërtet një shije shumë unike dhe harmonike.

Tham Khảo Thêm:  Cách xóa tất cả ảnh khỏi iPhone cùng một lúc

Rishikoni përvojën e ngrënies së tenxhere të nxehtë

Një sugjerim më shumë për ju, nëse jeni një person që ju pëlqejnë pak shijet koreane, mund të porosisni Kim Chi Hot Pot. Nëse jeni të kursyer, mund të porosisni më shumë hotpot me kërpudha. Më pas mund të shtojmë një pjatë me makarona të çuditshme, petët janë të përtypura dhe aromatike dhe salca është e shkëlqyer.

Rishikoni përvojën e ngrënies së tenxhere të nxehtë

Rishikoni përvojën e ngrënies së tenxhere të nxehtë

Kur hahet në Hot Pot Phan atëherë nuk mund të injoroni tofu, fasulet e skuqura janë të shijshme, fasulet e freskëta do të zhyten në tenxhere të nxehtë gjatë natës, thjesht hajeni dhe fryni, pastaj ëmbëlsoni ujin. Stafi në dyqan është shumë entuziast, kështu që nëse keni nevojë për ndonjë gjë, ju lutemi flisni, stafi po përkëdhelë shumë klientët e tyre. Kjo është ndoshta një tjetër pikë plus për restorantin, duke i bërë darkuesit të jenë të kënaqur dhe të duan të kthehen përsëri!

Këshilla për të ngrënë një tenxhere të shijshme të nxehtë

Këshilla për të ngrënë një tenxhere të shijshme të nxehtë

Sa më sipër janë të gjitha eksperiencat e të ngrënit të Hot Pot Phan që kanë ndarë darkuesit, të cilat i kemi përmbledhur. Shpresoj që të gjithë të kenë parasysh që të kenë një festë të përzemërt për të dashurit në Lau Phan!

Epilogu

Hot Pot Phan Ne gjithmonë shpresojmë të sjellim ushqimin më të mirë dhe cilësor në darkuesit tanë. Sigurohuni që pjatat të jenë të freskëta, me origjinë të qartë drejt tavolinës në restorant. Këto gjëra kanë ndikuar që të krijohet një pjesë shumë e bukur që tërheq mysafirët e restorantit. Nëse keni mundësinë të vizitoni Hanoi, mbani mend këtë markë të nxehtë tenxhere! Shpresoj që të keni një përvojë të mrekullueshme të ngrënies me familjen dhe miqtë!

Çfarë kombinimesh hotpot ka në Hotpot Phan, Diachiamthuc.vn?

Aktualisht, në Lau Phan, ka kombinime prej 99k, 159k dhe 199k.

A rekruton Phan Hotpot punonjës për të punuar me kohë të pjesshme?

Për ata që janë të interesuar për rekrutim, Lau Phan ka punonjës me kohë të plotë dhe me kohë të pjesshme.

Kur u prezantua për herë të parë tenxherja e nxehtë Phan?

Ju lutemi t’ju informojmë se kjo markë hot pot u lansua në gusht 2016.


Vlerësoni këtë postimCảm ơn bạn đã đọc bài viết Các chi nhánh Lẩu Phan Hà Nội? Review Vì sao lẩu Phan hot đến vậy? . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Rate this post

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết tại Cakhia TV trang web cập nhật link xem trực tiếp bóng đá lớn nhỏ trên khắp hành tinh, nơi bạn thoả mãn niềm đam mê với trái bóng. Chất lượng đường truyền trực tiếp ổn định, dàn bình luận viên chuyên nghiệp và sôi động, tốc độ cao, truyền tải nhanh nhất trong tất cả các trang web xem bóng đá online. Chần chờ gì nữa truy cập ngay Cà khịa TV để thưởng thức bóng đá đỉnh cao thôi !

Tham Khảo Thêm:  3 Cách làm bánh tai yến ngon, đẹp và dễ thành công nhất

Related Posts

DALAT EDEN Cafe & Restaurant cực đẹp với view sân vườn ngắm hoàng hôn

DALAT EDEN Cafe & Restaurant – Những quán cafe đẹp nhất Đà Lạt không thể bỏ qua cái tên DALAT EDEN. Quán cafe có view đồi thông,…

Tour Hà Nội Đà Lạt 4 ngày 3 đêm giá rẻ khởi hàng hàng ngày

Tour Hà Nội Đà Lạt 4 ngày 3 đêm – Du lịch Đà Lạt từ xưa đến nay luôn là một điểm đến lý tưởng cho những…

Tour Đà Lạt 4 ngày 3 đêm giá rẻ ghép đoàn chất lượng 2023

Tour Đà Lạt 4 ngày 3 đêm – Sở hữu trong mình vẻ đẹp nên thơ, trữ tình. Với những cánh rừng thông bạt ngàn, những cánh…

Ghé thăm Túy Tửu Lầu Đà Lạt thưởng thức món ngon “kiếm hiệp”

Túy Tửu Lầu Đà Lạt – Đề cập đến quán bar ở đà lạt thì không thể bỏ qua cái tên Túy Tửu Lâu. Túy Tửu Lầu…

Tổng hợp Top 10 đồ ăn tốt cho sức khỏe và quán ăn healthy

Đồ ăn tốt cho sức khỏe – Sức khỏe là yếu tố hàng đầu được mọi người chú trọng và quan tâm nhất trong đời sống. Đồ…

Những quán nhậu Mỹ Đình

Quán nhậu Mỹ Đình – Mỹ Đình là một trong những khu vực có mật độ tập trung dân khá đông vì thế mà sự phong phú…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *