Bỏ túi 10 quán lẩu bò quận Tân Phú giá rẻ, ngon chuẩn vị

Rate this post

Restorant me tenxhere me mish viçi në rrethin Tan Phu – Nëse jeni adhurues i hotpotit të viçit, le Diachiamthuc.vn Zbuloni restorante të shijshme – ushqyese – të lira në distriktin Tan Phu poshtë këtij artikulli!

Restorant me tenxhere me mish viçi në rrethin Tan Phu

Restorant me tenxhere me mish viçi në rrethin Tan Phu

Restorante me mish viçi në Tan Phu me çmime të përballueshme

Eksploroni me Diachiamthuc.vn Delikatesat e Saigonit me restorantet më të shijshme në tenxhere me mish viçi në Tan Phu. Me cilësi të shkëlqyer dhe çmim të arsyeshëm. Shijoni kuzhinën e mrekullueshme dhe përvojat emocionuese në restorantet më të mira

Restorante me mish viçi në Tan Phu me çmime të përballueshme

Restorante me mish viçi në Tan Phu me çmime të përballueshme

SUGJERON: Hidhini një sy 10 restoranteve në rrethin Tan Phu që janë të lira, të shijshme dhe të shkëlqyera

Mëshqerrë Nhan Phat

 • Adresë:
 • Adresa 1: Rruga Truong Vinh Ky 257, Tan Thanh Ward, Tan Phu District
 • Adresa 2: 175B Cao Thang, District 10
 • Adresa 3: 160 Dang Nguyen Can, Lagjja 13, Distrikti 6
 • Adresa 4: 203 Le Van Quoi, Binh Tri Dong, Binh Tan
 • Adresa 5: 561 Le Quang Dinh, Ward 1, Go Vap District
 • Çmimi i pjatës varion nga: 50 000 – 250 000 VND / pjatë
 • Orari i hapjes: 11:00 – 22:30
 • Faqja e fansave në Facebook: Beef To Nhan Phat
 • Numri i telefonit kontaktues: 0939793837.
 • Dorëzimi në vendin tuaj: Po (klientët mund të porosisin përmes faqes së internetit)
 • Vlerësimi: 4.2/5

Fillimi i restorantit të dytë më të mirë në Tan Phu është dyqani i mëshqerrave Nhan Phat, një nga degët në sistemin cilësor dhe prestigjioz të mëshqerrave. Kur bëhet fjalë për mëshqerrat, askush nuk mund ta injorojë këtë markë dhe vlerësohet shumë nga stafi e deri te ushqimi.

Nhan Phat Mish - gjellë me tenxhere të nxehtë

Nhan Phat Mish – gjellë me tenxhere të nxehtë

Hapësira është e pastër, ndodhet në ballinë të madhe, kështu që gjendet lehtë. Rreth menusë, kryesisht pjata të bëra nga mëshqerrat me shije të shkëlqyer dhe cilësi standarde të shërbimit. Mishi i viçit është i ashpër, mesatarisht i butë, menyja është e larmishme. Edhe pse restoranti është mjaft i mbushur me njerëz në fundjavë, stafi gjen gjithmonë një tavolinë dhe ju shërben sa më shpejt që të jetë e mundur.

Hapësira e restorantit të viçit Nhan Phat

Hapësira e restorantit të viçit Nhan Phat

Pot Hot Beef – Hot Pot i Mikut tim

 • Adresa e restorantit të nxehtësisë së viçit: Rruga Tan Quy 269, rrethi Tan Phu, Qyteti. HCM.
 • Çmimi i pjatës varion nga: 30 000 – 200 000 VND / pjatë
 • Orari i punës: Gjatë gjithë ditës
 • Fanpage në Facebook: Miku im
 • Numri i telefonit për kontakt: 0377044066.
 • Dorëzimi në vendin tuaj: Ky shërbim nuk është ende i disponueshëm.
 • Vlerësimi: 4.3/5

Restoranti im mik i nxehtë i viçit është një nga restorantet e shijshme të nxehtësisë së viçit në rrethin Tan Phu. E vendosur në rrugën e ngarkuar Tan Quy, kjo është gjithashtu një takim ideal për çifte, familje ose miq. Dyqani është i hapur gjatë gjithë ditës, kështu që ju mund të zgjidhni kohën për të ardhur në çdo kohë!

Hapësira e Quan Be Thui - Hot Pot i Mikut tim

Hapësira e Quan Be Thui – Hot Pot i Mikut tim

Një tenxhere tërheqëse e nxehtë nga vetëm 150,000 VND me lëng mishi të ëmbël, shumë mish viçi cilësor të freskët dhe shumë ushqime shoqëruese si: Mish viçi, tofu, kërpudha, tendona, .. shumë e përshtatshme për studentët, udhëtarët bëjnë… por megjithatë sigurojnë cilësi dhe ushqim të mjaftueshëm!

Pot Hot Beef - Hot Pot i Mikut tim

Pot Hot Beef – Hot Pot i Mikut tim

Enë e nxehtë viçi në enë balte 69

 • Adresa e restorantit të nxehtë të viçit: Rruga Tay Thanh 282, Tay Thanh Ward, Tan Phu District, Ho Chi Minh City.
 • Çmimi i pjatës varion nga: 49 000 – 150 000 VND / pjatë.
 • Orari i punës: 17:00 – 24:00
 • Fanpage në Facebook: asnjë.
 • Numri i telefonit kontaktues: 0903417308.
 • Dorëzimi në vendin tuaj: Ky shërbim nuk është ende i disponueshëm.
 • Vlerësimi: 4.2/5

Beef hot pot 69 është një restorant i njohur me mish viçi në distriktin Tan Phu, pothuajse të gjithë e dinë këtë emër, falë recetës së tij unike dhe të veçantë, është e vështirë për këdo që ta “grabit” këtë shije në Vietnam. çdo dyqan. Salca e nxehtë e tenxhere gatuhet shumë e pasur, e shijshme dhe vendoset në një tenxhere dheu për ta mbajtur tenxheren e nxehtë të shijshme dhe gjithmonë të nxehtë. Mishi i viçit, tendina e viçit, topat e viçit,… janë të gjitha të shijshme dhe të kënaqshme. Stafi është gjithmonë i shpejtë dhe gjithmonë në këmbë për t’i shërbyer shumë klientëve në të njëjtën kohë.

Enë e nxehtë viçi në enë balte 69

Enë e nxehtë viçi në enë balte 69

Dyqani ndodhet në rrugën kryesore Tay Thanh, kështu që nuk është shumë e vështirë për t’u gjetur. Me një çmim të tillë, ditët e fundit të muajit kur dëshironi hotpot të viçit, nuk duhet të keni më frikë nga kostoja. Megjithatë, në fundjavë, duhet të vini herët në mënyrë që të mos prisni për një tryezë!

E shijshme 69 tenxhere balte me mish viçi

E shijshme 69 tenxhere balte me mish viçi

Zierje viçi Cu Chi

 • Adresa e restorantit të nxehtë të viçit: 106 Binh Long Street, Phu Thanh Ward, Tan Phu District, Ho Chi Minh City.
 • Çmimi i pjatës varion nga: 100 000 – 220 000 VND / pjatë.
 • Orari i punës: 16:00 – 23:00
 • Fanpage në Facebook: Restorant Cu Chi Bo To
 • Numër telefoni kontaktues: 0909688998.
 • Dorëzimi në vendin tuaj:: Ky shërbim nuk është ende i disponueshëm.
 • Vlerësimi: 4.2/5

Restoranti Thuy Bo To Cu Chi nuk është i huaj për shumë adhurues të viçit, veçanërisht tenxheren e nxehtë të viçit në rrethin Tan Phu. Në orët e pikut nga ora 19:00 është koha kur mund të mos keni tavolinë, ndaj ju lutemi caktoni orarin sa më të arsyeshëm.

Zierje viçi Cu Chi

Zierje viçi Cu Chi

Mishi i mëshqerrës është i butë dhe i ëmbël, është e vështirë të refuzohet, lëngu gatuhet mjaftueshëm, vetëm për shijen, më pak i kalitur, por aromatik me aromën e kockave të ziera. Jo vetëm e shijshme, por mund të jeni të sigurt për cilësinë e higjienës dhe sigurisë së ushqimit, zgjidhni restorantin Thuy për ta provuar një herë! Edhe pse menyja nuk është e larmishme, cilësia, hapësira dhe restoranti janë të gjitha perfekte.

Zierje viçi Cu Chi - ushqim i shijshëm

Zierje viçi Cu Chi – pjatë e shijshme

Nhat Tu e nxehtë viçi

 • Adresa e restorantit me tenxhere me mish viçi: 232A Thach Lam, reparti Phu Thanh, rrethi Tan Phu, Qyteti. HCM.
 • Çmimi i pjatës varion nga: 50 000 – 200 000 VND / pjatë.
 • Orari i punës: 16:00 – 22:00
 • Fanpage në Facebook: Nhat Tu tenxhere me mish viçi
 • Numri i telefonit kontaktues: 0909794353.
 • Dorëzimi në vendin tuaj: Ky shërbim nuk është ende i disponueshëm.
 • Vlerësimi: 5/5

Ata që e duan tenxheren e nxehtë të viçit në distriktin Tan Phu, do ta njohin patjetër restorantin me tenxhere të nxehtë viçi Nhat Tu. Do të shijoni deri në 2 shije të nxehtësisë në të njëjtën tenxhere të nxehtë, jo vetëm kaq, ka shumë pjata dhe ushqime po aq tërheqëse si: patate të ëmbla me fshikëza, biftek viçi, viçi i tundur i pjekur në skarë. Lëngu është gatuar mirë, është e vështirë të gjesh një restorant me të njëjtën shije si restoranti. Çmimet janë të lira, stafi është miqësor dhe mikpritës.

Nhat Tu e nxehtë viçi

Nhat Tu e nxehtë viçi

Hapësira është e gjerë dhe e ajrosur, çmimi është i arsyeshëm, kështu që shpesh është e mbushur me njerëz në mbrëmje.

Restoranti i shijshëm i nxehtësisë së viçit Tan Phu Hotpot Story

 • Adresa: Kati 1, Aeon Mall Tan Phu Celadon, Tan Phu, HCMC
 • Orari i hapjes: 10:00 – 22:00
 • Çmimi: 200 000 VND
 • Numri i telefonit kontaktues: 028 7300 6279
 • Fanpage: Hotpot Story
 • Vlerësimi: 3.6/5

Hotpot Story është një zinxhir restorantesh Restorant me tenxhere me mish viçi në rrethin Tan Phu i famshëm. Është një markë e madhe që shërben darka me formë bufeje. Hapësira e restorantit është luksoze, e dizajnuar me delikatesë dhe e vendosur në zonën e mbushur me njerëz Aeon Mall, kështu që tërheq shumë darkues. Ka shumë lloje të tenxhereve të nxehta si p.sh. hotpot Sichuan, Hotpot Thai etj., por shija e hotpotit të viçit është më e shitura e restorantit. Përbërësit nga viçi janë të gjithë të importuar me origjinë të pastër, të përpunuar paraprakisht dhe të prerë në feta shumë tërheqëse. Si një vend me tenxhere prestigjioze dhe cilësore me mish viçi që mund ta shijoni të qetë.

Historia e nxehtë e viçit

Historia e nxehtë e viçit

Tenxhere e nxehtë me mish viçi Ngoc Tuyet 3

 • Adresa e restorantit Hotpot: 464 Tan Ky Tan Quy, Son Ky, Tan Phu, HCMC
 • Orari i hapjes: 12:00 – 23:00
 • Çmimi rreth: 250,000 VND
 • Numri i telefonit: 090 944 02 33
 • Fanpage: Ngoc Tuyet tenxhere me mish viçi
 • Vlerësimi: 3.9/5

Restoranti Ngoc Tuyet 3 në distriktin Tan Phu është i njohur për shumë njerëz si një restorant i shijshëm i nxehtësisë së viçit. Me një shije të parezistueshme të shijshme për tenxheren e nxehtë të viçit Ngoc Tuyet. Shija e freskët e secilës pjesë të viçit, e prerë hollë kur zhytet për disa sekonda, shkrihet menjëherë në gojë. Një pjatë e shijshme dhe ushqyese, në fundjavë, ftoni shpejt miqtë tuaj të pastrojnë një tenxhere të nxehtë cilësore si kjo.

Tenxhere e nxehtë me mish viçi Ngoc Tuyet 3

Tenxhere e nxehtë me mish viçi Ngoc Tuyet 3

Hapësira e restorantit konsiderohet e gjerë dhe e ajrosur sepse tavolinat dhe karriget kanë ambiente të jashtme dhe të brendshme. Stafi entuziast, përgatit shpejt pjatat për kohë të mbushura me njerëz.

Enë e nxehtë me mish viçi

 • Adresa e restorantit Hotpot: 61 Hoang Thieu Hoa, Hiep Tan, Tan Phu, HCMC
 • Orari i hapjes: 17:00 – 22:00
 • Çmimi: 200 000 VND
 • Numri i telefonit: 090 868 62 68
 • Fanpage: Beef Hot Pot Faqja 2
 • Vlerësimi: 4.3/5

Duke iu referuar mishit të shijshëm të viçit në Tan Phu, të gjithë duhet të dinë për tenxheren e nxehtë të viçit Trang. Për shkak të garancisë nga përbërësi kryesor është mishi i viçit, i cili importohet me origjinë të pastër, pjata ka pjesën më të mirë. Çdo copë mishi është më e shijshme dhe më e ëmbël, plus aftësitë e kujdesshme të përgatitjes dhe gatimit të restorantit e bëjnë cilësinë e ushqimit në një nivel të ri. Hapësira e restorantit ka dy mundësi: të brendshme dhe të jashtme. Nga hapësira e deri te ushqimi, shërbimi vlerësohet shumë, ia vlen të vini dhe ta përjetoni. Përveç kësaj, dyqani ka gjithashtu një shërbim të dorëzimit në shtëpi kur porositni në aplikacione me shumë kupona tërheqës

Tenxhere e nxehtë me mish viçi

Tenxhere e nxehtë me mish viçi

LEXO MË SHUMË: I magjepsur nga 15 restorante të shijshme në rrethin Tan Phu me shumë pjata të shijshme

Tan Phu tenxhere e shijshme me mish viçi 246

 • Adresa e restorantit Hotpot: 232 To Hieu, Hiep Tan, Tan Phu, HCMC
 • Orari i hapjes: 9:00 – 23:30
 • Çmimi: 300 000 VND
 • Telefoni: 0899 668 749
 • Fanpage: Tenxhere e nxehtë me mish viçi Tan Phu
 • Vlerësimi: 5/5

Tan Phu tenxhere me mish viçi 246 është një restorant i shijshëm me tenxhere me mish viçi në rrethin Tan Phu. Shumë njerëz e duan vatër të pasur dhe aromatike që është e vështirë të mërzitesh. Jo vetëm kaq, copat cilësore të viçit zgjidhen me kujdes nga pronari, i cili shndërrohet në shumë pjata si: feta zhytjeje, piper i pjekur në skarë, role kërpudhash. Gjithçka në restorantin Tan Phu 246 është shqyrtuar shumë mirë. Hapësira është e bollshme dhe e pastër, e dizenjuar në harmoni me traditën dhe modernitetin, duke lënë fare lehtësisht përshtypjen e shumë mysafirëve. Për më tepër, çmimi i “gështenjës” është i përshtatshëm për ditët e fundit të muajit pak “bosh”!

Tan Phu tenxhere e shijshme me mish viçi 246

Tan Phu tenxhere e shijshme me mish viçi 246

Dyqani i zonjushës Ba

 • Adresa e restorantit Hotpot: 10/34 Doc Long, Tan Quy, Tan Phu, HCMC
 • Orari i hapjes: 15:00 – 23:30
 • Çmimi: 200 000 VND
 • Numri i telefonit: 0775 025 101
 • Fanpage: Beef Sister Ba Tan Phu CN
 • Vlerësimi: 4/5
Tham Khảo Thêm:  Cách sao lưu và sắp xếp ảnh từ iPhone hoặc iPad của bạn

Një hotpot cilësor të viçit në Restorant me tenxhere me mish viçi në rrethin Tan Phu por çmimi duhet quajtur shumë i mirë. Dyqani i Co Ba është një adresë e përshtatshme për studentët, duke plotësuar kriteret e shijshme – ushqyese – të lira. Një tenxhere e nxehtë duhet të quhet origjinale me salcë të pasur të nxehtësisë, me një larmi mbushjesh si: proshutë, kovë viçi, kockë bishti, tendon, mish viçi ose perime, kërpudha, petë që të keni një vakt cilësor. Menuja është e larmishme, përveç hotpotit të viçit, ka edhe shumë pjata të shijshme të përshtatshme për t’u ngrënë.

Enë e nxehtë viçi Quan Co Ba

Enë e nxehtë viçi Quan Co Ba

LEXO MË SHUMË: Top #24 pjatat e shijshme Tan Phu – TP. HCM ju bën të dukeni sepse është shumë e shijshme

A.Vic tenxhere me mish viçi

 • Adresa e restorantit të nxehtësisë: 83 Tan Thanh, Hoa Thanh Ward, Tan Phu District, HCMC
 • Orari i hapjes 15:00 – 23:00
 • Çmimi i pjatës së referencës varion nga: 100,000 – 200,000 VND
 • Numri i telefonit:
 • Fanpage: Enë e nxehtë viçi A.Vic
 • Vlerësimi: 5/5

Hotpot i viçit A.Vic ka sjellë një shije të veçantë që askush nuk ka ku ta lavdërojë. Falë përkushtimit në tenxheren e nxehtë, zierja e kockave për shumë orë për të nxjerrë në pah shijen e ëmbël dhe të yndyrshme të palcës së viçit, e pasur në çdo kafshatë. Menuja është e larmishme, përveç hotpotit të viçit, ka edhe mish viçi të rrallë me limon, sallatë viçi, … janë këto gatime që kanë bërë markën e restorantit me një shije që i bën të gjithë nostalgjik.

A.Vic tenxhere me mish viçi

A.Vic tenxhere me mish viçi

Hapësira e restorantit është e gjerë, e pastër, ka një parking mjaft të madh dhe personelin e rojeve, kështu që ju mund të jeni të sigurt që të vini këtu për të shijuar tenxheren më të mirë të viçit në rrethin Tan Phu!

Dyqani Twin Be Thui

 • Adresa: Tay Thanh, Tay Thanh Ward, Tan Phu District, HCMC
 • Orari i hapjes 16:00 – 22:00
 • Çmimi i pjatës së referencës varion nga: 50,000 – 200,000 VND
 • Fanpage: Restorant binjak
 • Numri i telefonit kontaktues: 097 696 38 38
 • Vlerësimi: 3.7/5

Një adresë e fundit e restorantit Tan Phu me mish viçi, nëse nuk përmendet, do të jetë një gabim i madh për ata që duan shijen e viçit, binjak Quan Be Thui. Përveç gjellës kryesore është mishi i viçit, tenxherja e viçit është gjithashtu një pjatë e shijshme që shumë darkues e thërrasin për ta shijuar. Ëmbëlsia nga mishi i viçit, shkrirja e butë në gojë pa u përtypur, ngrënia është të ndjesh cilësinë pak nga pak, me vlerë shumë të mirë.

Dyqani Twin Be Thui

Dyqani Twin Be Thui

Epilogu

Pra, Diachiamthuc.vn ju ka prezantuar me shumë adresa Restorant me tenxhere me mish viçi në rrethin Tan Phu e shijshme. Shpresojmë që ju, së bashku me miqtë, familjen dhe të dashurit tuaj të gjeni një restorant sa të shijshëm dhe të kënaqshëm!

Pyetje të lidhura

Cilat restorante me mish viçi në distriktin Tan Phu janë më të shijshmet dhe që ia vlen të provohen?

Restoranti më i shijshëm dhe që ia vlen të provohet në distriktin Tan Phu, mund t’i referoheni: Nhan Phat tenxhere viçi, Cu Chi, tenxhere me mish viçi 69, Hot tenxhere me mish viçi shoku im, restoranti Co Ba, Ngoc Tuyet tenxhere me mish viçi. 3,…

Cilat janë çmimet në restorantet me mish viçi në rrethin Tan Phu?

Çmimi i restoranteve me mish viçi në rrethin Tan Phu varet nga vendndodhja dhe stili i restorantit. Çmimi referencë: 200000 VND/tenxhere

A kanë shërbim dërgese restorantet me mish viçi në rrethin Tan Phu?

Disa restorante me mish viçi në rrethin Tan Phu kanë shërbime shpërndarjeje për klientët, megjithatë, në varësi të restorantit, ky shërbim mund të ndryshojë.


Vlerësoni këtë postimCảm ơn bạn đã đọc bài viết Bỏ túi 10 quán lẩu bò quận Tân Phú giá rẻ, ngon chuẩn vị . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Rate this post

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết tại Cakhia TV trang web cập nhật link xem trực tiếp bóng đá lớn nhỏ trên khắp hành tinh, nơi bạn thoả mãn niềm đam mê với trái bóng. Chất lượng đường truyền trực tiếp ổn định, dàn bình luận viên chuyên nghiệp và sôi động, tốc độ cao, truyền tải nhanh nhất trong tất cả các trang web xem bóng đá online. Chần chờ gì nữa truy cập ngay Cà khịa TV để thưởng thức bóng đá đỉnh cao thôi !

Tham Khảo Thêm:  Tìm xem ai đã xem hồ sơ WhatsApp của bạn?

Related Posts

DALAT EDEN Cafe & Restaurant cực đẹp với view sân vườn ngắm hoàng hôn

DALAT EDEN Cafe & Restaurant – Những quán cafe đẹp nhất Đà Lạt không thể bỏ qua cái tên DALAT EDEN. Quán cafe có view đồi thông,…

Tour Hà Nội Đà Lạt 4 ngày 3 đêm giá rẻ khởi hàng hàng ngày

Tour Hà Nội Đà Lạt 4 ngày 3 đêm – Du lịch Đà Lạt từ xưa đến nay luôn là một điểm đến lý tưởng cho những…

Tour Đà Lạt 4 ngày 3 đêm giá rẻ ghép đoàn chất lượng 2023

Tour Đà Lạt 4 ngày 3 đêm – Sở hữu trong mình vẻ đẹp nên thơ, trữ tình. Với những cánh rừng thông bạt ngàn, những cánh…

Ghé thăm Túy Tửu Lầu Đà Lạt thưởng thức món ngon “kiếm hiệp”

Túy Tửu Lầu Đà Lạt – Đề cập đến quán bar ở đà lạt thì không thể bỏ qua cái tên Túy Tửu Lâu. Túy Tửu Lầu…

Tổng hợp Top 10 đồ ăn tốt cho sức khỏe và quán ăn healthy

Đồ ăn tốt cho sức khỏe – Sức khỏe là yếu tố hàng đầu được mọi người chú trọng và quan tâm nhất trong đời sống. Đồ…

Những quán nhậu Mỹ Đình

Quán nhậu Mỹ Đình – Mỹ Đình là một trong những khu vực có mật độ tập trung dân khá đông vì thế mà sự phong phú…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *