Bật mí 10 shop hoa tươi Đăk Nông chất lượng, được yêu thích

Rate this post

Dyqan lulesh të freskëta Dak Nong Lulet si dhuratë për një të dashur si zëvendësim i fjalëve të mira për t’i thënë personit që i jep kuptimi në secilën lule. Për këtë arsye, dyqanet apo dyqanet e luleve prestigjioze dhe cilësore janë gjithmonë një temë me interes për shumë njerëz.

Dyqan lulesh të freskëta Dak Nong

Dyqan lulesh të freskëta Dak Nong

Në këtë postim Diachiamthuc.vn do t’ju prezantojë dyqanet dhe dyqanet e luleve me reputacion dhe cilësi në Dak Nong për ata që janë të interesuar të mësojnë.

Dyqani më i bukur i luleve të freskëta Dak Nong, cilësia më e mirë

Le të zbulojmë adresat që shesin lule të bukura dhe prestigjioze, por çmimet nuk mund të jenë më të arsyeshme në top 10 dyqanet më poshtë!

Dyqani më i bukur i luleve të freskëta Dak Nong, cilësia më e mirë

Dyqani më i bukur i luleve të freskëta Dak Nong, cilësia më e mirë

Adresë: Dak Nong
Koha e funksionimit: Orari i hapjes ndryshon nga dyqani në dyqan
Produkt: Lule, buqeta, shporta lulesh, rafte lulesh dhe sherbime shoqeruese…
Çmimi: Në përputhje me cilësinë e produktit
Vlerësoni: Shumica e vlerësimeve janë pozitive

KUJDES: Lista e 25 restoranteve të shijshme Dak Nong që duhet të provoni kur të vini këtu

Dyqan lulesh të freskëta 18.4

Ky është një vend, Dyqan lulesh të freskëta Dak Nong Shitësi më prestigjioz dhe cilësor i luleve në Gia Nghia, Dak Nong është i besuar dhe i zgjedhur nga shumë klientë.

Dyqan lulesh të freskëta 18.4

Dyqan lulesh të freskëta 18.4

Shërbimet dhe produktet e 18.4 si p.sh

 • lule e freskët
 • Lule prej pëlhure
 • lule e tharë
 • Shporta me lule
 • Vazo zyre
 • Kurora të freskëta
 • Lulet e konferencës
 • Lule per ditelindje, dasma

…………………………

Të gjithë klientët që kanë përdorur shërbimin këtu ndihen gjithmonë të kënaqur dhe të dashur. Ajo ka një ekip të stafit profesional dhe shumë të aftë. Përmbushni gjithmonë të gjitha kërkesat që klientët vendosin me çdo buqetë lulesh. Dhe sillni të gjitha mendimet dhe ndjenjat tuaja në çdo produkt. Ky dyqan lulesh pranon edhe dërgimin e luleve në vend. Dhe në çdo kohë me koston më të arsyeshme.

Lule të freskëta 18.4

Lule të freskëta 18.4

 • Adresa: Rruga 23/3, Nghia Trung Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong (afër rrugës Le Lai)
 • Numri i telefonit: 0934 81 29 39 – 0918 12 48 48
 • Orari i hapjes: 8:00 – 22:00
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.5/5

Si

Dyqani i luleve Nhu Y ndodhet në një vend shumë të përshtatshëm, në kryqëzimin e tregut të madh. Në rrugën Huynh Thuc Khang kryqëzohet me Chu Van An. Edhe pse ky është vetëm një dyqan i vogël lulesh, ai ka produkte jashtëzakonisht mbresëlënëse, unike dhe të reja.

Si

Si

Pronari i dyqanit është një person që është gjithmonë i përpiktë, kujdeset me kujdes dhe kujdeset për lulet. Pra, të gjitha lulet këtu janë gjithmonë në gjendjen më të freskët dhe më të bukur. Pronari i dyqanit është gjithashtu një person shumë i mirë. Kuptoni dhe kuptoni plotësisht kuptimin e çdo lloji lule. Kur të vini këtu, do të konsultoheni për çdo produkt lulesh në përputhje me rrethanat. Me raste të veçanta që ju kërkoni. Ky dyqan lulesh të freskëta ka gjithashtu një shërbim të shpejtë, të përshtatshëm dhe profesional të porositjes së luleve në internet.

Dyqani i luleve Nhu Y

Dyqani i luleve Nhu Y

 • Adresa: Rruga Huynh Thuc Khang, Nghia Thanh Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong
 • Numri i telefonit: përditësohet
 • Orari i hapjes: 8:00 – 22:00
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.5/5
Tham Khảo Thêm:  Sửa máy lạnh Hà Nội

Ngoc Anh dyqan lulesh të freskëta

Dyqani Ngoc Anh është një nga dyqanet prestigjioze të luleve. Me punëtorë të aftë për shumë vite, krijoni gjithmonë produkte kimike të cilësisë më të mirë dhe shpërndajeni tek klientët. Pronari i kësaj dyqani lulesh ka njohuri për lulet. Rreth kuptimit të çdo lloj luleje, kuptimi i çdo shporte lule, vazo lulesh. Kështu që klientët që vijnë këtu janë jashtëzakonisht të sigurt. Pronari i dyqanit do t’i këshillojë klientët të zgjedhin buqetat dhe shportat më të bukura të luleve. Për raste të rëndësishme të klientëve.

Ngoc Anh dyqan lulesh të freskëta

Ngoc Anh dyqan lulesh të freskëta

Ky dyqan lulesh ka edhe shërbimin e dërgesës së luleve për t’u shërbyer klientëve që janë larg. Këtu do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë të luleve. Importuar nga Da Lat dhe gjithashtu lule të rritura në Dak Nong. Prandaj, shumëllojshmëria e modeleve u jep klientëve më shumë zgjedhje.

Ngoc Anh lule të freskëta

Ngoc Anh lule të freskëta

 • Adresa: Rruga Chu Van An, Nghia Thanh Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong
 • Numri i telefonit: 0915 365 448 – 0906 556 815
 • Orari i hapjes: 8:00 – 22:00
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.6/5

Lule 4 stinët Lule

Flower Shop 4 Seasons Flowers është një nga adresat e besuara dhe të zgjedhura nga shumë klientë. Sepse ky vend u ofron klientëve shumë shërbime si porositje e luleve me telefon, porositje e luleve online, porositje e luleve në shtëpi. Dhe kërkohet dorëzimi i luleve, … me një çmim të arsyeshëm, konkurrues.

Lule 4 stinët Lule

Lule 4 stinët Lule

Pse me një çmim të përballueshëm?

Sepse Flowers 4 Seasons Flowers ka një fermë lulesh në Dak Nia, qyteti Gia Nghia. Prandaj, lulet këtu janë gjithmonë lule të freskëta. Me çmimin më të mirë për të gjithë klientët kur zgjedhin dyqanin.

Po gatishmëria, saktësia?

Ky dyqan lulesh ka një ekip staf entuziast, profesional, të vëmendshëm dhe të përkushtuar. Jam Kuptimi i plotë i luleve dhe aranzhimeve të luleve. Krijoni produkte të bukura. Dplotësojnë kërkesat e klientëve.

Dyqan lulesh 4 stinët Lule

Dyqan lulesh 4 stinët Lule

Dyqani është i specializuar për lule të tilla si:

 • Lule e hapjes madhështore
 • lule ditelindjeje
 • Lule për funerale, funerale
 • Lule të freskëta për festat dhe Vitin e Ri

Adresë:

 • Nr. 23 Rruga Nguyen Tat Thanh, Nghia Tan Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong
 • Faqja e internetit:
 • Zalo:
 • Numri i telefonit: 0905 22 77 66
 • Orari i hapjes: 8:00 – 22:00
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.8/5

Lan Huong dyqan lulesh të freskëta Dak Nong

Dyqani i luleve të freskëta Lan Huong është një adresë e specializuar në ofrimin e shërbimeve të luleve të freskëta. Lule hapjeje, lule ditelindjeje, lule dashurie, lule dasme, shporta me lule funerali apo lule ngushellimi etj. Per klientet qe kane nevoje. Ka anëtarë të stafit me përvojë shumëvjeçare në industri. Do t’u sjellë klientëve buqetat më të bukura për rastin e tyre të veçantë. Lan Huong do t’ju ndihmojë të dërgoni te të dashurit tuaj. Urimet më të mira përmes buqetave të bukura me lule.

Lan Huong dyqan lulesh të freskëta Dak Nong

Lan Huong dyqan lulesh të freskëta Dak Nong

 • Adresa: Rruga Huynh Thuc Khang, Nghia Thanh Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong (Përballë dyqanit FPT)
 • Numri i telefonit: 0937 311 822
Tham Khảo Thêm:  Cách chơi, Giảm Lag và nhận PUBG Mobile tốc độ 90 FPS trên OnePlus

Hoa Thuong – Dyqan lulesh të freskëta Dak Nong

Këtu ofrojini klientëve të gjitha produktet si vazo, buqeta, kosha me lule apo shporta të mëdha lulesh. Me një gamë të plotë lulesh sipas kërkesave që dëshirojnë klientët. Lulet këtu përfshijnë:

 • Trëndafili
 • lulja Lotus
 • Lulja e kajsisë
 • orkide
 • Krizantemë
 • Luledielli
 • Zambakët
 • Lulja e Feniksit
 • luledielli të egër
 • Lulja e pjeshkës

…………

Dashuria Lule

Dashuria Lule

Dyqan lulesh të freskëta Dak Nong Kjo ka shumë stile të aranzhimeve me lule. Bëjini produktet për t’u sjellë klientëve gjithmonë unike dhe mbresëlënëse. Dhe ka një veçori unike që nuk mund të gjendet askund tjetër. Ky dyqan lulesh ka edhe shërbimin e shpërndarjes së luleve për klientët që janë larg. Me shumë promovime, promovime atraktive herë pas here.

Dyqan lulesh

Dyqan lulesh

 • Adresa: Rruga Quang Trung, Nghia Tan Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong
 • Numri i telefonit: 0917 193 803
 • Orari i hapjes: 8:00 – 22:00
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.7/5

Dyqan lulesh të freskëta Phuong Huyen Dak Nong

Ky është një nga dyqanet e luleve shumë të famshme në Gia Nghia Dak Nong. Dyqani i luleve të freskëta Phuong Huyen ndodhet pikërisht në tregun e madh në një vend jashtëzakonisht të përshtatshëm. Duhet të njihet nga shumë klientë. Këtu përveç shërbimeve të zakonshme si shporta me lule të freskëta, shporta me lule të freskëta, buqeta me lule. Ata marrin edhe shërbime si lule nusërie, kurora të freskëta, fruta dasme etj.

Dyqan lulesh të freskëta Phuong Huyen

Dyqan lulesh të freskëta Phuong Huyen

Ky dyqan lulesh vlerësohet nga klientët si me një çmim mjaft të arsyeshëm në krahasim me cilësinë e luleve. Lulet e ofruara janë gjithmonë lulet më të freskëta, më të bukura. Dorëzimi tek klientët për të marrë besimin dhe dashurinë e klientëve.

Dyqan lulesh të freskëta Phuong Huyen Dak Nong

Dyqan lulesh të freskëta Phuong Huyen Dak Nong

 • Adresa: Rruga Ton Duc Thang, Nghia Thanh Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong (Pranë portës së re të tregut)
 • Numri i telefonit: 0934 052 443 – 0829 016 779
 • Orari i hapjes: gjatë gjithë ditës
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.4/5

Hoa Gia Nghia – Dyqan lulesh të freskëta Dak Nong

Dyqani i luleve të freskëta Gia Nghia ndodhet pikërisht në qendër të qytetit. Pra, kërkimi është mjaft i lehtë. Ky vend tërheq çdo ditë një numër të madh klientësh.

Hoa Gia Nghia

Hoa Gia Nghia

Hoa Gia Nghia ka një ekip staf të aftë, duke u ofruar gjithmonë klientëve buqeta dhe shporta me lule të bukura, të drejta dhe cilësore. Ky dyqan lulesh pranon gjithashtu porosi lulesh online dhe dërgon lule në vende brenda qytetit. Me kosto të ulët dhe shumë stimuj të ndryshëm. Nëse jeni akoma konfuz dhe nuk dini se cilën lule të zgjidhni për t’iu përshtatur nevojave tuaja për porosinë e luleve, dyqani do t’ju këshillojë tërësisht dhe saktësisht sipas kërkesave që keni vendosur.

Dyqan lulesh

Dyqan lulesh

 • Adresa: Rruga Ton Duc Thang, Nghia Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong
 • Numri i telefonit: 0967 10 48 48 – 0903 52 63 68
 • Orari i hapjes: 8:00 – 22:00
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.5/5

Thanh Hue Lule

Dyqani i luleve të freskëta Thanh Hue është një nga dyqanet prestigjioze dhe cilësore të luleve në qytetin Gia Nghia, Dak Nong. Ajo ka një ekip të stafit shumë të aftë, profesional dhe të përkushtuar. Dyqani gjithashtu mbështet shpërndarjen derë më derë për klientët në një rreze të gjerë. Lulet këtu janë të garantuara të jenë lule të freskëta sepse dyqani ka mënyrën më të mirë për të ruajtur lulet. Kjo është arsyeja pse të gjitha produktet e luleve të Thanh Hue janë gjithmonë të besuara dhe të zgjedhura nga klientët.

Thanh Hue Lule

Thanh Hue Lule

Produktet e Thanh Hue janë si më poshtë:

 • Shporta me lule
 • Shporta me lule
 • Buqetë
 • Raft lulesh
 • Fuqia e Lules
 • Lulet janë në dispozicion në rrugë
Tham Khảo Thêm:  Trình duyệt của bạn không cho phép truy cập vào lỗi Chia tỷ lệ micrô của bạn

…….

Ky dyqan lulesh do të marrë komente dhe kërkesa nga klientët dhe më pas do të prodhojë produkte të bukura dhe domethënëse për raste të ndryshme si lule ditëlindjesh, hapje shkollash apo raste të tjera të rëndësishme. Nëse dëshironi të përdorni një shërbim të shkëlqyeshëm, prestigjioz dhe cilësor, si dhe shërbimin më të shpejtë, mos e humbisni dyqanin e luleve Thanh Hue!

Dyqani i luleve Thanh Hue

Dyqani i luleve Thanh Hue

 • Adresa: Rruga Hung Vuong, Nghia Trung Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong
 • Faqja e internetit:
 • Bëni miq zalo për të parë mostrat e luleve:
 • Numri i telefonit: 0905.884.116
 • Orari i hapjes: 8:00 – 22:00
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.4/5

Dyqan lulesh të freskëta Ton Duc Thang Dak Nong

Lulet e freskëta Ton Duc Thang është një adresë që ofron lule të freskëta të marra nga lulet Da Lat. Këtu ka shumë lloje të ndryshme lulesh. Modele dhe ngjyra te ndryshme. Disa nga lulet e spikatura këtu mund të përmenden si:

 • Lule bebe
 • Karafil
 • Lule krizanteme
 • Krizantemë Calimero
 • lule Salem
 • Lule vjollce ylli
 • hydrangeas
 • Lule surrat e ujkut
 • Gerbera
 • Orkide kërcimtare e artë

…………

Dyqan lulesh të freskëta Ton Duc Thang

Dyqan lulesh të freskëta Ton Duc Thang

Find this flower ka gjithashtu një shërbim të shpejtë dhe të përshtatshëm të dërgesës së luleve. Çmime të arsyeshme dhe jashtëzakonisht profesionale. Klientët duhet vetëm të marrin telefonin, të telefonojnë për këshilla për produktet e luleve sipas dëshirës. Më pas bëni porosinë tuaj dhe stafi do t’jua sjellë atë.

Dyqan lulesh të freskëta Ton Duc Thang Dak Nong

Dyqan lulesh të freskëta Ton Duc Thang Dak Nong

 • Adresa: Rruga Ton Duc Thang, Nghia Thanh Ward, City. Gia Nghia, Provinca Dak Nong
 • Numri i telefonit: përditësohet
 • Orari i hapjes: 8:00 – 22:00
 • Çmimi referencë: në varësi të artikullit
 • Vlerësimi: 4.8/5

Epilogu

Në këtë artikull, Diachiamthuc.vn ju ka prezantuar Topin Dyqan lulesh të freskëta Dak Nong reputacion të cilësisë së lartë. Shpresojmë që informacioni i mësipërm do t’ju ndihmojë të gjeni një dyqan lulesh të freskët që i përshtatet nevojave tuaja. Faleminderit që lexuat këtë artikull. Për më shumë informacion interesant dhe interesant, ju lutemi ndiqni Diachiamthuc.vn!

Pyetje të lidhura

Cilat dyqane lulesh të freskëta Dak Nong kanë reputacion?

Mund t’i referoheni dyqaneve të luleve të freskëta në artikullin që përmendëm më lart. Informacion për ju!

A është e lehtë të gjendet adresa e restorantit?

Dyqanet janë të vendosura mu në qendër të qytetit, kështu që adresa është mjaft e qartë dhe rruga është gjithashtu e përshtatshme për ju!

A është shumë i shtrenjtë çmimi i luleve të freskëta në dyqanet Dak Nong?

Për sa i përket çmimit, çdo lloj luleje do të ketë një çmim të ndryshëm, dyqanet gjithashtu kanë ndryshime, por të gjitha vijnë me cilësi, të jeni të sigurt!


Vlerësoni këtë postimCảm ơn bạn đã đọc bài viết Bật mí 10 shop hoa tươi Đăk Nông chất lượng, được yêu thích . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Rate this post

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết tại Cakhia TV trang web cập nhật link xem trực tiếp bóng đá lớn nhỏ trên khắp hành tinh, nơi bạn thoả mãn niềm đam mê với trái bóng. Chất lượng đường truyền trực tiếp ổn định, dàn bình luận viên chuyên nghiệp và sôi động, tốc độ cao, truyền tải nhanh nhất trong tất cả các trang web xem bóng đá online. Chần chờ gì nữa truy cập ngay Cà khịa TV để thưởng thức bóng đá đỉnh cao thôi !

Tham Khảo Thêm:  PC ngốn năng lượng? Đây là lượng điện mà máy tính của bạn sử dụng

Related Posts

DALAT EDEN Cafe & Restaurant cực đẹp với view sân vườn ngắm hoàng hôn

DALAT EDEN Cafe & Restaurant – Những quán cafe đẹp nhất Đà Lạt không thể bỏ qua cái tên DALAT EDEN. Quán cafe có view đồi thông,…

Tour Hà Nội Đà Lạt 4 ngày 3 đêm giá rẻ khởi hàng hàng ngày

Tour Hà Nội Đà Lạt 4 ngày 3 đêm – Du lịch Đà Lạt từ xưa đến nay luôn là một điểm đến lý tưởng cho những…

Tour Đà Lạt 4 ngày 3 đêm giá rẻ ghép đoàn chất lượng 2023

Tour Đà Lạt 4 ngày 3 đêm – Sở hữu trong mình vẻ đẹp nên thơ, trữ tình. Với những cánh rừng thông bạt ngàn, những cánh…

Ghé thăm Túy Tửu Lầu Đà Lạt thưởng thức món ngon “kiếm hiệp”

Túy Tửu Lầu Đà Lạt – Đề cập đến quán bar ở đà lạt thì không thể bỏ qua cái tên Túy Tửu Lâu. Túy Tửu Lầu…

Tổng hợp Top 10 đồ ăn tốt cho sức khỏe và quán ăn healthy

Đồ ăn tốt cho sức khỏe – Sức khỏe là yếu tố hàng đầu được mọi người chú trọng và quan tâm nhất trong đời sống. Đồ…

Những quán nhậu Mỹ Đình

Quán nhậu Mỹ Đình – Mỹ Đình là một trong những khu vực có mật độ tập trung dân khá đông vì thế mà sự phong phú…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *