#10 địa điểm in thiệp cưới đẹp, chất lượng ở Thành Phố Hồ Chí Minh

Rate this post

Shtypni kartën e dasmës në qytetin Ho Chi Minh Dita e dasmës është një ditë e madhe në jetën e çdo njeriu dhe për t’u përgatitur për atë ditë të madhe, duhet të përgatiteni me kujdes nga restoranti i dasmës, vendndodhja e fotografimit të dasmës dhe ftesat e dasmës nuk mund të anashkalohen.

Shtypni kartën e dasmës në qytetin Ho Chi Minh

Shtypni kartën e dasmës në qytetin Ho Chi Minh

Prandaj sot, Diachiamthuc.vn do t’ju dërgojë 10 vendet më prestigjioze dhe cilësore të printimit të ftesave të dasmës. Kartolinën e dasmës lërini si sinqeritet dhe sinqeritet të çiftit të ftuarve që vijnë për të uruar këtë ditë të madhe. Dhe me siguri vendet e mëposhtme nuk do t’ju zhgënjejnë.

Vendet kryesore për të printuar karta dasmash cilësore në qytetin Ho Chi Minh

Për të zgjedhur një vend për të printuar ftesat e dasmës në Ho Chi Minh City me çmime të përballueshme dhe produkte të gatshme nuk është e lehtë. Zbulojeni përmes artikullit më poshtë.

Vendet kryesore për të printuar karta dasmash cilësore në qytetin Ho Chi Minh

Vendet kryesore për të printuar karta dasmash cilësore në qytetin Ho Chi Minh

Cilësia e printimit: Cilësi e mirë printimi, duke siguruar rezolucion të mprehtë, të saktë dhe të lartë
Dizajnimi i ftesës së dasmës: Ju mund të kërkoni dizajnin tuaj ose të zgjidhni nga modelet e disponueshme
Materialet e letrës: Materiali i letrës së sfondit, letrës mbështetëse, letrës laminuese ose letrës së artit…
Çmimi: Çmimi i printimit për fletë, çmimi i dizajnit, çmimi i letrës dhe kostot e tjera të shkaktuara…
Shërbimi ndaj klientit: Mbështetje për dizajnin, këshilla për zgjedhjen e letrës dhe materialeve, shërbimin e dërgesës, shkëmbimin, rimbursimin, mbështetjen e klientit…

KUJDES: Hidhini një sy 10 Saigon Tea Rooms (HCMC) për t’u çlodhur për fundjavën

Kartat e Dasmave përgjithmonë

Ky vend tërheq vëmendjen e shumë klientëve. ngaKartolina dasme me dizajne jashtëzakonisht unike dhe personale. Shprehni personalitetin tuaj dhe çfarëdo qoftë personaliteti juaj: i sjellshëm apo romantik. Forever gjithmonë plotëson nevojat dhe preferencat tuaja.

Kartat e Dasmave përgjithmonë

Kartat e Dasmave përgjithmonë

Karta e dasmës e Forever do t’i shtojë një pjesë të rëndësishme ditës suaj të madhe. Ju mund të zgjidhni lirisht një nga ngjyrat e njohura sot. Ose mund të dizajnoni vetë një model apo model unik që askush nuk e ka përdorur ndonjëherë. Mund të jetë një kartë plot vitalitet rinor. Ose sjell nostalgji dhe gjithashtu mund të sjellë një tipar perëndimor ose të guximshëm lindor.

Kartolina e shkëlqyer e dasmës së Forever

Kartolina e shkëlqyer e dasmës së Forever

Kur të vini këtu, do të konsultoheni nga stafi i Forever sipas ideve tuaja. Për t’ju sjellë një kartë dasme që është më e kënaqshme. Forever përdor teknika të avancuara printimi në letër premium. Dhe ky vend është një zgjedhje e përkryer për kartolinën tuaj të dasmës.

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 1A Ho Van Hue, Ward 9, Phu Nhuan District, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0902 159 459
 • Orari i hapjes: 09:00 – 21:00
 • Faqe fansash:
 • Vlerësimi: 4.5/5

Karta e dasmës Truc Dao

Ky është një vend Shtypni kartën e dasmës në qytetin Ho Chi Minh Për çiftet që duan të kursejnë para. Dhe prapë merrni një kartë cilësore. Edhe pse çmimi është i ulët, dizajni është ende shumë i sigurt, i bukur dhe modern. Në përputhje me tendencat aktuale. Ka kaq shumë modele të bukura të ftesave të dasmës nga të cilat mund të zgjidhni

Karta e dasmës Truc Dao

Karta e dasmës Truc Dao

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 9 Bau Cat, Ward 14, Tan Binh District, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 033 333 8833
 • Orari i hapjes: 13:00 – 21:00
 • Faqja e internetit:
 • Vlerësimi: 4.3/5

SUGJERON: Përmbledhje e eksperiencave të udhëtimit në Can Gio (HCMC) SHUMË JANI TË LEXUAR

Pin kartelë dasme familjare – ftesat e dasmave të printuara në qytetin Ho Chi Minh

Kjo është adresa për të printuar ftesat e bukura të dasmave në Ho Chi Minh City, të dizajnuara dhe të prodhuara ekskluzivisht. Çmimi i volitshëm, duke përdorur teknologji moderne printimi, teknologji printimi me bojë me 5 ngjyra. Ofroni klientëve një shumëllojshmëri zgjedhjesh. Ftesat e dasmës plotësojnë nevojat e klientëve që nga dizajni deri te cilësia e produkteve të gatshme.

Kartolina e dasmës së Pinit

Kartolina e dasmës së Pinit

Ftesat e dasmës në shtëpi premtojnë t’u sjellin klientëve një kënaqësi. Dhe sillni një ton kartash unike për ditën tuaj të madhe.

Pin House Wedding Invitation - Ftesë Dasma Premium

Ftesë Dasme Pin House – Ftesë Dasma Premium

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 658/5 E. Cach Mang Thang 8, Ward 11, District 3, Ho Chi Minh City, Vietnam
 • Numri i telefonit: 0902484286
 • Orari i hapjes: 13:00 – 21:00
 • Faqe fansash:
 • Vlerësimi: 4.4/5

SUGJERON: #8 Shërbimi më prestigjioz dhe profesional i qytetit Ho Chi Minh për kujdesin e nënave dhe foshnjave

Kartolina e dasmës me qershi

Ky është një dyqan me karta dasmash me një stil elegant dhe romantik në dizajn. Si dhe të keni shabllone moderne, rinore dhe jashtëzakonisht luksoze për ftesa dasme. Do të ndjeni veçantinë në çdo kartolinë dasme dhe risinë. Dhe ende garanton cilësinë e çmimit. Këtu ka dy lloje kartash: ftesat tradicionale të dasmave dhe ftesat moderne të dasmave. Që ju të zgjidhni nga ftesat e dasmës offset, lazer…

Kartolina e dasmës me qershi

Kartolina e dasmës me qershi

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 158/65/14 Hoang Hoa Tham, Ward 12, Tan Binh District, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0942 752 239
 • Orari i hapjes: 09:00 – 21:00
 • Faqe fansash:
 • Vlerësimi: 4.2/5

LEXO MË SHUMË: Jade Emperor Pagoda – Personi më i famshëm që lutet për fëmijët, duke u lutur për dashuri në Saigon

Shtypni kartën e dasmës në qytetin Ho Chi Minh

Kjo është një markë e ANT Printing Co., Ltd. me një slogan: “Sillni më të mirën në dasmën tuaj”. Prandaj, Quality gjithmonë dëshiron t’u sjellë klientëve kartën e ftesës me cilësi më të mirë. Me një proces prodhimi tërësisht të mbyllur nga printimi deri te produktet e gatshme. Pa kaluar nëpër asnjë ndërmjetës, produkti i përfunduar si dhe çmimi është jashtëzakonisht i përballueshëm. Dhe cilësia më e mirë në tregun e printimit të kartave të dasmës në Ho Chi Minh City sot

Printim cilësor i kartave të dasmës

Printim cilësor i kartave të dasmës

Me një ekip staf të trajnuar profesionalisht. Me pasion dhe kreativitet në punë. Do të ndihmojë klientët të kenë produkte të përfunduara me cilësi më të mirë. Quality ka një ekip punëtorësh të aftë dhe profesionistë të përpunimit, të cilët mund të përpunojnë të gjitha produktet e printimit sipas kërkesave të klientit. Dizajni i substancës është jashtëzakonisht i larmishëm për referencën tuaj. Ftesat e dasmës janë të dizajnuara sipas ideve dhe preferencave tuaja, duke mbajtur gjurmët tuaja. Dhe me siguri Cilësia do t’ju sjellë kënaqësi.

Sillni më të mirën në dasmën tuaj

Sillni më të mirën në dasmën tuaj

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 6 Phan Van Tri, Ward 14, Binh Thanh District, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0901 337 151
 • Orari i hapjes: 08:30 – 12:00 | 13:30 – 20:00
 • Fanpage: duke u përditësuar
 • Vlerësimi: 4.3/5

Quick Print Co., Ltd

Kjo është një kompani me teknologji jashtëzakonisht moderne të printimit. Është adresa për të printuar ftesat e dasmave në Ho Chi Minh City e besuar nga shumë njerëz. E pajisur me printera të shpejtë profesional Konica Minolta c1060, Ricoh C550e, Ricoh Pro C901s Graphic Art Edition, makinë prerëse, makinë laminimi, kapëse, rrotulla gjysmë etikete, …

Quick Print Co., Ltd

Quick Print Co., Ltd

Me një staf të rinjsh, entuziastë dhe të përkushtuar ndaj profesionit. Do të jetë gjithmonë i gatshëm t’ju këshillojë për modelet e kartave sipas nevojave tuaja. Dhe ju sjell produktet më të mira të gatshme, me çmime të arsyeshme. Si dhe koha më e shpejtë e printimit. Duke ardhur në Quick Print, do të jeni të kënaqur me cilësinë dhe shërbimin e këtij vendi.

Printo Fast Fast

Printo Fast Fast

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 61 Vo Thanh Trang, Ward 11, Tan Binh Military District, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 028 3971 2849
 • Orari i hapjes: 08:30 – 18:00
 • Faqja e internetit:
 • Vlerësimi: 4.7/5

SUGJERON: Vam Sat Can Gio Turizëm – Qytet. Ho Chi Minh City është jashtëzakonisht tërheqës dhe interesant, nuk duhet humbur

Ftesat e dasmës 1986 – ftesat e dasmave të printuara në qytetin Ho Chi Minh

Ftesa e dasmës 1986 është një markë tregtare e Hai Thanh Wedding Service Co., Ltd. Me një dizajn rustik dhe të thjeshtë, ai është ende shumë delikat, inovativ dhe mbresëlënës. E tërhequr në shikim të parë, bukuria ndërthuret nga thjeshtësia dhe moderniteti. Reflektohet në përdorimin e llojit të letrës.

Kartolina e dasmës 1986

Kartolina e dasmës 1986

Njësia ka një ekip projektimi profesional, entuziast dhe të përkushtuar. Dhe do t’ju sjellë kënaqësi. Kjo është arsyeja pse ky vend tërheq kaq shumë klientë.

Shtypni Ftesën e Dasmës 1986

Shtypni Ftesën e Dasmës 1986

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 26/42 Nguyen Canh Chan, Cau Kho Ward, District 1, HCMC
 • Numri i telefonit: 0918 779 166
 • Orari i hapjes: 09:00 – 20:00
 • Faqja e internetit:
 • Vlerësimi: 4.2/5

SUGJERON: Bëni fotografi të kartave të fundit: Vende të bukura, të menjëhershme dhe të famshme në qytetin Ho Chi Minh. Qyteti Ho Chi Minh

Ftesë Dasme në Shtëpi Pena

Kjo është njësia e parë në qytetin Ho Chi Minh që printon dhe prodhon ftesa dasmash me një printer dixhital me 6 ngjyra të Fuji Xerox. Ky vend është gjithmonë krijues në dizajn të lartë, duke sjellë shabllone të ftesave të dasmës me personalitet të guximshëm. Shumëllojshmëria e modeleve bën diferencën. Karta e dasmës së Pinit është shumë e kujdesshme në të gjitha fazat që nga përgatitja deri në realizim. Nga faza e zgjedhjes së materialeve të letrës, printimi – prerja e kartave, ngjitja e harqeve, … të gjitha synojnë t’ju sjellin cilësinë më unike, mbresëlënëse.

Ftesë Dasme në Shtëpi Pena

Ftesë Dasme në Shtëpi Pena

Kjo është adresa për të printuar ftesat e bukura të dasmave në Ho Chi Minh City, të dizajnuara dhe të prodhuara ekskluzivisht. Me cmimin me te mire ne treg. Në thelb, do të ketë dy lloje të ftesave të dasmës në stilin modern dhe stilin tradicional. Për të përmbushur nevojat e klientëve. Ky vend mbledh gjithmonë dhe sintetizon shabllonet më mbresëlënëse të ftesave të dasmës. Ju mund t’i referoheni dizajnit në fanpage pa pasur nevojë të shkoni në vend.

Karta e dasmës në Shtëpinë e Penës së qytetit Ho Chi Minh

Karta e dasmës në Shtëpinë e Penës së qytetit Ho Chi Minh

Informacioni i Kontaktit

 • Adresa: Nr. 658/5 Cach Mang Thang Tam, Ward 11, District 3, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0902 484 286
 • Orari i hapjes: 08:00 – 12:00 | 14:00 – 20:00
 • Faqe fansash:
 • Vlerësimi: 4.6/5

Kartat e dasmës me bozhure – printoni ftesat e dasmës në qytetin Ho Chi Minh

Kartat e dasmës këtu kanë një prekje moderne me shumë stile nga të cilat mund të zgjidhni. Të tilla si: reliev, reliev, prerje me laser dhe aksesorë unikë. Ky është një vend për ata prej jush që e duan bukurinë dhe gjithmonë dëshironi të gjeni unike në kartën tuaj të dasmës. Ky është padyshim vendi më i mirë.

Kartat e Dasmës me Bozhure

Kartat e Dasmës me Bozhure

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 30 Hoang Dieu, Ward 10, Phu Nhuan District, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0768 688 247
 • Orari i hapjes: 08:00 – 20:30
 • Faqja e internetit:
 • Vlerësimi: 4.7/5

Printo Ide ftese dasme në qytetin Ho Chi Minh

Ky është vendi Shtypni kartën e dasmës në qytetin Ho Chi Minh Final. Të cilën ne duam t’jua dërgojmë të gjithëve. Me 22 vite eksperience. Atëherë ky është padyshim një vend për të printuar ftesat e dasmës që duhet të zgjidhni. Idetë e ftesave për dasma do t’u japin çifteve dizajne të bukura dhe delikate, romantike. Plot mesazhe dashurie dhe me cilësi perfekte dhe çmim jashtëzakonisht të arsyeshëm

Printoni ide për ftesa për dasma

Printoni ide për ftesa për dasma

Nuk ka asgjë më të mirë se të mbani në dorë kartolinat e dasmës të dizajnuara shumë mirë. Për ditën e madhe të jetës suaj. Përveç kësaj, ajo gjithashtu ka modelet e veta unike. Dhe nuk do t’ju duhet të shqetësoheni për t’u ngatërruar me ndonjë vend apo ftesat e dasmës së çiftit

Ide për kartat e dasmës

Ide për kartat e dasmës

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 196 Ho Van Hue, Ward 9, PN District, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0283 847 7577
 • Orari i hapjes: 08:00 – 20:30
 • Faqja e internetit:
 • Vlerësimi: 4.4/5

Epilogu

Dhe artikulli i mësipërm ka përpiluar 10 adresa Shtypni kartën e dasmës në qytetin Ho Chi Minh e bukur, me reputacion. Shpresojmë, informacioni i mësipërm do t’ju ndihmojë të keni më shumë zgjedhje për të përgatitur kartolina të kënaqshme dhe unike të dasmës në ditën tuaj të madhe dhe kartolinën si një ftesë respektuese për t’u dërguar njerëzve tuaj të dashur. Si dhe miqtë vijnë për të festuar ditën e tyre të madhe. Diachiamthuc.vn ju uron të keni kartat më të bukura dhe më të kënaqshme që i përshtaten interesave dhe personalitetit tuaj.

Pyetje të lidhura

Adresat për të printuar ftesat e dasmës në Ho Chi Minh City shpejt dhe me reputacion?

Të gjitha vendet që renditëm më sipër kanë cilësi të mirë shërbimi, ju lutemi referojuni artikullit

Sa kohë duhet për të printuar ftesat e dasmës?

Koha për të printuar kartat e dasmave të nivelit të lartë do të marrë më shumë se modelet tradicionale dhe moderne të kartave. Konkretisht, do të duhen rreth 5-10 ditë

Shtypni kartën e dasmës TP. A është HCM shumë e shtrenjtë Diachiamthuc.vn?

Ftesat e dasmës mund të variojnë nga 2,000 VND – 50,000 VND/kartë ose edhe më të larta, në të cilat seria e Ftesave të Dasmës nga 6,000 VND – 8,000 VND/kartë është më e popullarizuara.


Vlerësoni këtë postimCảm ơn bạn đã đọc bài viết #10 địa điểm in thiệp cưới đẹp, chất lượng ở Thành Phố Hồ Chí Minh . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Rate this post

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết tại Cakhia TV trang web cập nhật link xem trực tiếp bóng đá lớn nhỏ trên khắp hành tinh, nơi bạn thoả mãn niềm đam mê với trái bóng. Chất lượng đường truyền trực tiếp ổn định, dàn bình luận viên chuyên nghiệp và sôi động, tốc độ cao, truyền tải nhanh nhất trong tất cả các trang web xem bóng đá online. Chần chờ gì nữa truy cập ngay Cà khịa TV để thưởng thức bóng đá đỉnh cao thôi !

Tham Khảo Thêm:  Hướng dẫn cách Reroll Reset tài khoản mới

Related Posts

Bỏ túi top 11 quán nhậu quận 10 chill chill, menu mồi bén

Pub i rrethit 10 – Pas një dite të lodhshme pune ose një fundjave, dëshironi të rrini me miqtë, por nuk e dini se cilat pijetore janë…

Top 10 quán lẩu bò quận 10 ngon chuẩn vị, vừa túi tiền

Lẩu Bò Quận 10 – Các bạn lẩu bò thân mến! Hôm nay, Diachiamthuc.vn Mình viết bài này để tổng hợp thông tin về những quán lẩu…

Top 20 quán ăn tối quận 10 ngon, hấp dẫn nhất bạn cần lưu lại

Quán ăn tối quận 10 – Nếu vô tình bị cuốn hút với nếp sống Sài Thành và lạc hồn vào thiên đường ẩm thực món ngon Quận…

Điểm danh top 20 Nhà hàng quận 10 menu đa dạng, view thoáng

Nhà hàng quận 10 – Hình như ở quận 10 có rất nhiều nhà hàng ngon, nổi tiếng khiến các bạn khó có thể đưa ra quyết…

Top 19 quán ăn trưa Quận 10 ngon, hấp dẫn, đông khách nhất

Quán ăn trưa quận 10 – Nếu vô tình lạc vào con đường ẩm thực tại Quận 10 ở Sài gòn và đang băn khoăn không biết…

Top những nhà hàng Gia Nghĩa Đắk Nông với món ăn cực đỉnh

Nhà hàng Gia Nghĩa Đắk Nông – Nếu bạn đang đau đầu khi phải tìm địa điểm tổ chức tiệc liên hoan, sinh nhật hay tiệc cưới…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *